Sultanbeyli Günlük İş İlanları

Sultanbeyli günlük iş ilanları ya da diğer bir deyiş ile part-time iş arıyorsanız, sitemizde bayanların çalışabileceği ayak modelliği ilanlarını değerlendirebilirler. Ayak mankenliği işlerinde ödemer nakit olarak aynı gün ödenir.

Sultanbeyli’de Part-Time İş Arıyorum

Siz de Sultanbeyli ilçesinde part-time iş arıyorsanız, sitede başvurular bölümünde yer alan ve sadece bayanların başvurabileceği ayak modelliği ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Ayak modelliği işi nedir ne iş yapar diye aklınızdan geçiyor olabilir. Ayak modelliği işi genel olarak ayakkabı, takı aksesuar, kozmetik ürün tanıtımından, stok fotoğrafçılığına kadar uzanan bir çok alan içerisinde iş bulabilir.

Ayak Modelliği Başvurusu Yapmak için Tıklayınız. 1 saatlik çalışma 100 TL, 2 Saatlik çalışma 150, 3 saatlik çalışma 200 TL’dir.

Özet
Sultanbeyli Günlük İş İlanları
Makale Adı
Sultanbeyli Günlük İş İlanları
Tanım
Sultanbeyli günlük iş ilanları ya da diğer bir deyiş ile part-time iş arıyorsanız, sitemizde bayanların çalışabileceği ayak modelliği ilanlarını değerlendirebilirler.
Yazar
Yayıncı Adı
AyakMankenligi.com
Yayıncı Logosu

“Sultanbeyli Günlük İş İlanları” üzerine 3 yorum

  1. Sultanbeyli ilçesinde oturuyorum ve part-time iş arıyorum. Ayak modelliği ilanınızı gördüm ve ilgimi çekti. Ayak mankenliği için biçilmiş kaftan sayılabilecek ayaklara sahibim. Hiç daha önce çalışmadım, ama yapabilirim. 54 KG yum, 37 numara giyiyorum. Hafif olmak gerekiyor sanırım bu bahsedilen çiğneme işi için. Amatörce çektiğim bir fotoğrafı ekliyorum.
    Ayak Mankenliği Örnek

    Haftada 1 defa düzenli olarak çalışmak isterim.