Part-Time Ayak Modelliği

Part-Time Ayak Modelliği

Part-time ayak modelliği iş ilanları arıyorsanız doğru yerdesiniz; istediğiniz çalışma şekline uygun tüm işler, Part time iş ilanları, dönemsel ve freelance iş ilanlarını listelediğimiz sitemizde. Güncel Yarı Zamanlı İş İlanlarına buradan ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayak Modelliği / Mankenliği Nedir?

Ayak modelliği, part modelliğin bir parçasıdır. Part modelliğinde modeller, spesifik alanlara göre ayrılırlar, örneğin; ayak modelliği, el modelliği, bacak modelliği, dudak modelliği, yüz modelliği gibi. Ayak modeli olabilmek için modellerin belirli kriterlere sahip olmaları gerekmektedir. Bu çalışmalarda odak noktası ayaklardır, yüzünüz görünmez ve kişisel bilgileriniz yer almaz. Tecrübeli olmanız gerekmez. Bu sitede yayınlanan iş ilanları ayakkabı modelliği işi değildir.

Ayak Modelliği

Ayak Modelliği Başvuru

“Part-Time Ayak Modelliği” üzerine 5 yorum

  1. Ayak modelliği ilanınızla ilgileniyorum, bu ayak modelliği işini ayakkabılı mı ayakkabısız mı yapıyoruz?

    Ücretlerin nakit ödeniyor olması çok iyi, 1 aydır iş arıyorum, piyasada part-time iş veren kimse kalmamış. iş verenler de ödemeleri 1 ay sonra öderim diyor. Hiç aklımda yoktu, ama nakit ödeme için bu işi yapabilirim.

  2. iyi ki bu ulkeden tasinmisim diyorum. Bu orumcek beyinliler ayaklari gorununce gunah islediklerini fln dusunurler. Bu kadar yobaz varken ve surekli orta caga dogru suruklenen bir ulke de ayak modeli fln bulamazsin.