Mankenlik Ajansları

Mankenlik Ajansları

Yüz modeli, manken ya da model olmak istiyorsanız mutlaka bir modellik ajansına başvuru yapmanız gerekir.

Mankenlik nedir?

Mankenlik; mankenin moda, reklam ya da başka bir amaç için objektifin karşısına geçerek sanatını icra etmesi olarak tanımlanabilir. Manken’e kısaca model de denilebilir.

Mankenlik Ajansları

Manken adaylarının ya da menkenlerin başvuru yaptığı ve çalışabilecekleri müşteriler ile aradaki iletişimi ve kordinasyonu sağlayan kurumlara mankenlik ajansı denir.

Manken olmak istiyorum ne yapmalıyım?

Manken olmak için ilk öncelikle bir model ajansına başvuruda bulunmalısınız. Sonraki adım ise; kaliteli ve profesyonel fotoğraf portföyünüzü oluşturmak olmalıdır. Fotomodel’in profesyonel portföyü genellikle farklı fotoğrafçılarla çalıştıktan ve belirli bir deneyim elde ettikten sonra oluşur.

Mankenlik pozları

Çok kâti manken pozları olmamakla birlikte, konu ve amaca yönelik sonsuz sayıda poz çekilebilir.

Fotomodellik-Başvuru

Mankenlik Başvurusu

Mankenlik başvurusunu yaparken özenle çekilmiş kaliteli fotoğraflarınız olmalıdır. Aşağıdaki bağlantı adresinden sitemizdeki aktif olan iş ilanlarını görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği

Ayak modelliği part modelliğin en karlı modellik türüdür. Hem mahremiyetinizi  (yüzünüz çekimlerde görünmez) korursunuz hem de düzenli çalışma fırsatı ile çalışabilirsiniz. Ayak mankenliği işinde ödemeler nakit olarak ödenir.

Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Fotomodellik Mankenlik Başvuru

“Mankenlik Ajansları” üzerine bir yorum