İstanbul Part Time İş İlanları

İstanbul Part Time İş İlanları

İstanbul’da part-time iş ilanları araştırıyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz. İstanbul’da yarı zamanlı iş ilanları bir hayli fazladır, sizin için doğru ilana erişmek ve başvuru yapmak ise hiç de kolay değil, maalesef. Part-time işler diye aradığınızda ardı arkası gelmeyen sonuçlar görürsünüz ve kafanız karışabilir, tüm bu ilanları incelemek  zamanınızı boşa harcamanıza sebep olabilir.

Part Time İş İlanları

İş ararken dikkat etmeniz en önemli konu, iş sonunda ücretin ödenip ödenmeyeceği. Sitemizdeki günübirlik iş ilanları için ödemeler aynı gün ve nakit olarak ödenir. Örneğin ayak modelliği ilanına başvurdunuz ve başvurunuz kabul edildi, 1-2 gün içerisinde (sizin için uygun olan bir gün) çalışmaya davet edilirsiniz, çalıştığınız gün, iş bitiminde belirtilen ücreti nakit olarak alırsınız.

Part Time İş İlanları Ücret

Günlük işler için belirtilen ücretler değişiklik göstermekle birlikte, genellikle 75 TL – 200 TL aralığındadır. İşin türü, ne kadar süreceği, aranan kriterler ücreti belirleyen etkenler arasındadır. Sitemizdeki ayak mankenliği ilanını örnek verecek olursak, ücretler 100 TL – 200 TL aralığındadır.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sitemizdeki aktif iş ilanlarını görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Part time İş Başvuru

“İstanbul Part Time İş İlanları” üzerine bir yorum