İstanbul Günlük İş İlanları

İstanbul Günlük İş İlanları

İstanbul günlük iş ilanları, bir başka deyiş ile part-time işleri sitemizdeki başvurular bölümünde görebilirsiniz. Günlük modellik ve ajans işlerinin yanında modellik dışında da günübirlik işleri web sayfamızda bulabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Günlük iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Öncelikle sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanına başvuru yapmanız gerekir, bunun için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekir. Örnek verecek olursak; ayak modelliğine başvurusu yapmak istiyorsunuz. Bunun için ilgili formu doldurmanız ve gerekli fotoğrafları başvuru esnasında eklemeniz gerekir. Eğer aktif iş ilanlarına başvurduysanız en geç 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz.

Ödemeler Nakit Yapılıyor mu?

Evet, tüm ilanlar için ödemeler iş bitiminde (aynı gün) nakit olarak ödenir. 3 saatlik çalışma için 200 TL alırsınız, 2 saatlik 150 TL ve 1 saatlik 100 TL seçeneklerine de başvuru yapabilirsiniz.

En avantajlı günlük iş hangisi?

Ayak mankenliği olarak adlandırılan iş hem oldukça kolay hem de çalışması bir bakıma eğlenceli olduğu için tavsiye edebiliriz. Çalışma saatlerinin de oldukça esnek olduğu ayak modelliği işine başvuru yapmak için deneyime de ihtiyacınız yok. Dileyen modeller düzenli olarak da ayak modelliği işinde çalışabilirler. Ayaklarınız biçimli ise bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Aşağıdaki görsele tıklayarak ayak modelliği başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği

“İstanbul Günlük İş İlanları” üzerine bir yorum