Hakkımızda

Ayakmankenligi.com; Ayak mankenliği / modelliği ilanlarının yayınlandığı ve bu konu ile ilgili makalelerin yer aldığı güvenli bir web sayfasıdır. Bu sitede verilen ilanlar site sahibi olarak tarafımdam verilmiştir ve çalışmaya kabul edilirseniz sadece benimle çalışırsınız.

Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir. Güncel fiyatlar ilanlar sayfasına gidebilirsiniz.

Ayaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, ilanlara başvurabilirsiniz.
Sitede yer alan ayak modeli ilanların hepsi aktif ilanlardır. Başvurunuza en geç 1 gün içinde yanıt verilir, uygun görülürseniz 1-2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Ayakları uygun olan adaylar için düzenli olarak çalışma fırsatı vardır.

Ayak Modelliği İçin Ayak Yapısı Nasıl Olmalı?

Yüksek kavisli ayaklarınız, geniş topuklarınız  ve pembe ayak tabanlarınız varsa bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Başvuru yapmak için mükemmel ayaklarınız olmak zorunda değil.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Gizlilik İlkesi:

Başvuru esnasında sitemize girilen bilgiler asla paylaşılmaz ve gizli tutulur. Hiçbir şekilde bu bilgiler pazarlama konusu edilmez ve başka amaçlar için kullanılmaz.  Sitemizi kullanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir. Ayak Modelliği İlanları

Sitedeki tüm ilanlar için ödemeler aynı gün nakit olarak ödenir.
Son derece kolay ve eğlenceli bir işte çalışarak para kazanmak isterseniz, ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu için tıklayınız

“Hakkımızda” üzerine 11 yorum

  1. Biz iki arkadaş birlikte başvurduk ve kabul edildik, başvuru yapıp çalışmaya çağırılmamız 2 gün sürdü. Haftada bir gün çalışmak için anlaştık. Bu kadar basit bir iş olduğunu bilsek daha önce başvururduk. Haftaya gidersek 5. olacak sanırım. Ödemelerde hiç sıkıntı olmadı, iş sonu hemen ödemeyi yapıyor.

  2. Ben 5-6 defa ayakmankenligi.com un bir ayak modelliği işinde çalıştım ve hiç bir sorun yaşamadım. Aslında daha önce ayak mankenliği deneyimim de yoktu, part-time işe ararken ilanlarına denk geldim ve başvurdum, meğerse ayaklarım ayak modelliği için uygunmuş. Ödememi her gittiğim gün nakit olarak aldım.

  3. Ben de 3 aydan fazla süredir çalışıyorum ve ayak modelliği yapmaktan memnunun. Ödeme peşin olarak iş bitiminde ödeniyor. Sadece akşamları iş çıkışında çalışabiliyorum. Haftada bir defa çalışıyorum, hem stres atıyorum hem para kazanıyorum. Tavsiye edilir. Ayaklarınız güzelse denemeye değer. Hem çalışma süresi uzun değil hem de ödemeler piyasaya göre yüksek.

  4. Ben 2 ayda 10’dan fazla çalıştım ve hala da çalışıyorum. Ödeme nakit yapılıyor, çalışma saatleri oldukça esnek, işlerm yoğum olduğunda ara veriyorum, boş vaktim olduğunda çalışıyorum. Tavsiye ederim, ayaklarınız uygunsa deneyebilirsiniz.

  5. Ayak modelliğini ayakkabı katalog çekimleri sanıyordum ilanlarınızı görene kadar. Haftada 2 defa düzenli olarak çalışıyorum ve ödememi nakit olarak aynı gün alıyorum. Sizinle çalışmak oldukça kolay ve eğlenceli. Teşekkürler.

  6. Sanırım bu işte en uzun süre ayak modelliği yapan modellerden biri benim. 2 yılı aşkın bir süredir düzenli olarak çalışıyorum, Özgür bey ile çalışmak çok kolay. Ödemeleri aynı gün nakit alıyorsunuz, başka firmaların yatığı gibi haftalarca ödeme almak için beklemiyorsunuz. Davet edildiğim sürece ayak mankenliği yapmaya devam edeceğim.

  7. Haftada 1 defa düzenli olarak çalışıyorum ve oldukça menunum. Bankada çalıştığım için stresli oluyorum ve ne zaman bu işte çalısam terapi olmuş gibi hissediyorum. Hem ek gelir oluyor hem de stres atmış oluyorum. Banka işleri çok yoğun olmasa her gün çalışabilirdim. Teşekkürler.

  8. İstanbul’da öğrenci olduğum zamanda 1 yılı aşkın süre bu işte çalıştım. İşin avantajı dilediğiniz gün ve saatte çalışabiliyorsunuz ve ödemeyi nakit olarak alıyorsunuz. Diğer işlerde olduğu gibi haftalarca ödeme peşinde koşmuyorsunuz. İstanbul’da olsam yine çalışmak isterdim.

  9. İlanı Facebook’ta gördüm ve başvurdum. Geniş topuklu ayak yapım olduğu için çalışmaya hemen davet edildim. Başvuru yapana kadar bunun farkında bile değildim. Tam zamanlı bir işte çalıştığım için, ayda 4 defa çalışıyorum. İlk defa ayak modelliği yaptım, ama oldukça kolay ve eğlenceli bir iş. Tecrübesiz olanlara tavsiye ederim.