Hakkımızda

Ayakmankenligi.com; Ayak mankenliği / modelliği ilanlarının yayınlandığı ve bu konu ile ilgili makalelerin yer aldığı güvenli bir web sayfasıdır. Bu sitede verilen ilanlar site sahibi olarak tarafımdam verilmiştir ve çalışmaya kabul edilirseniz sadece benimle çalışırsınız.

Ayaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, ilanlara başvurabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. basvuru@ayakmankenligi.com e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Sitede yer alan ayak modeli ilanların hepsi aktif ilanlardır. Başvurunuza en geç 1 gün içinde yanıt verilir, uygun görülürseniz 1-2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Ayakları uygun olan adaylar için düzenli olarak çalışma fırsatı vardır

Gizlilik İlkesi:

Başvuru esnasında sitemize girilen bilgiler asla paylaşılmaz ve gizli tutulur. Hiçbir şekilde bu bilgiler pazarlama konusu edilmez ve başka amaçlar için kullanılmaz.  Sitemizi kullanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş ve reşit olmanız gerekmektedir.

Çalışmada çekilen video ve fotoğraf görsellerinde yüzünüz görünmez, isminiz ve kişisel bilgileriniz yer almaz. Bu çalışmalarda dizinizden aşağısı görünür, odak noktası ayaklarınızdır. Dilerseniz çekim yapılmadan da çalışabilirsiniz.

Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir. Ayak Modelliği İlanları

Sitedeki tüm ilanlar için ödemeler aynı gün nakit olarak ödenir.
Son derece kolay ve eğlenceli bir işte çalışarak para kazanmak isterseniz, ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarına bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Bunların dışında sormak istediğiniz bir soru olursa iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ayakmankenligi.com hakkında yapılmış yorumlar ve değerlendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz. Referanslar daha önce çalışılan modeller tarafından yapılmıştır. Çalışmadan sonra siz de yorum yazmak isterseniz bu sayfayı tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu için tıklayınız

Sizinle çalışmak çok eğlenceliydi. Ayak modeliği ihtiyacınız olduğunda sizinle seve seve yeniden çalışmak isterim. İpek S.

Hızlı ödeme için teşekkür ederim. Projelerinizde tekrar ayak modelliği yapmak isterim.

Çok kısa sürede dönüş yaptığınız için teşekür ederim. ayak modelliği için ihtiyaç duyduğunuzda lütfen beni hatırlayın 🙂

Bu kıdar kısa sürede çağrılınca olduka şaşırdım. Başvurumun ertesi gün çalışabileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Aynı gün ödeme için de çok teşekkür ederim.

Ayak modelliği ilanına başvuru yaptım. 1 hafta içerisinde davet ettiğiniz ve iş bitiminde ücreti ödediğiniz için teşekkür ederim. Haftaya tekrar gelebilirim.

2 yıldır ayak mankenliği yapıyorum ve sizinle çalışmaktan son derece memnunum.

Ayak Mankenliği Başvurusu İçin Tıklayınız! 

“Hakkımızda” üzerine 7 yorum

 1. Biz iki arkadaş birlikte başvurduk ve kabul edildik, başvuru yapıp çalışmaya çağırılmamız 2 gün sürdü. Haftada bir gün çalışmak için anlaştık. Bu kadar basit bir iş olduğunu bilsek daha önce başvururduk. Haftaya gidersek 5. olacak sanırım. Ödemelerde hiç sıkıntı olmadı, iş sonu hemen ödemeyi yapıyor.

  Cevapla
 2. Ben 5-6 defa ayakmankenligi.com un bir ayak modelliği işinde çalıştım ve hiç bir sorun yaşamadım. Aslında daha önce ayak mankenliği deneyimim de yoktu, part-time işe ararken ilanlarına denk geldim ve başvurdum, meğerse ayaklarım ayak modelliği için uygunmuş. Ödememi her gittiğim gün nakit olarak aldım.

  Cevapla
 3. Ben 2 ayda 10’dan fazla çalıştım ve hala da çalışıyorum. Ödeme nakit yapılıyor, çalışma saatleri oldukça esnek, işlerm yoğum olduğunda ara veriyorum, boş vaktim olduğunda çalışıyorum. Tavsiye ederim, ayaklarınız uygunsa deneyebilirsiniz.

  Cevapla
 4. Sanırım bu işte en uzun süre ayak modelliği yapan modellerden biri benim. 2 yılı aşkın bir süredir düzenli olarak çalışıyorum, Özgür bey ile çalışmak çok kolay. Ödemeleri aynı gün nakit alıyorsunuz, başka firmaların yatığı gibi haftalarca ödeme almak için beklemiyorsunuz. Davet edildiğim sürece ayak mankenliği yapmaya devam edeceğim.

  Cevapla
 5. Haftada 1 defa düzenli olarak çalışıyorum ve oldukça menunum. Bankada çalıştığım için stresli oluyorum ve ne zaman bu işte çalısam terapi olmuş gibi hissediyorum. Hem ek gelir oluyor hem de stres atmış oluyorum. Banka işleri çok yoğun olmasa her gün çalışabilirdim. Teşekkürler.

  Cevapla
 6. İstanbul’da öğrenci olduğum zamanda 1 yılı aşkın süre bu işte çalıştım. İşin avantajı dilediğiniz gün ve saatte çalışabiliyorsunuz ve ödemeyi nakit olarak alıyorsunuz. Diğer işlerde olduğu gibi haftalarca ödeme peşinde koşmuyorsunuz. İstanbul’da olsam yine çalışmak isterdim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın