Hakkımızda

Ayakmankenligi.com; Ayak mankenliği / modelliği ilanlarının yayınlandığı ve bu konu ile ilgili makalelerin yer aldığı güvenli bir web sayfasıdır. Bu sitede verilen ilanlar site sahibi olarak tarafımdam verilmiştir ve çalışmaya kabul edilirseniz sadece benimle çalışırsınız.

Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir. Ücret çalışma başına (2-3 saatlik çalışma için) ortalama 200 TL, 300 TL’dir. 

Ayaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, ilanlara başvurabilirsiniz.
Sitede yer alan ayak modeli ilanların hepsi aktif ilanlardır. Başvurunuza en geç 1 gün içinde yanıt verilir, uygun görülürseniz 1-2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Ayakları uygun olan adaylar için düzenli olarak çalışma fırsatı vardır.

Ayak Modelliği İçin Ayak Yapısı Nasıl Olmalı?

Yüksek kavisli ayaklarınız, geniş topuklarınız  ve pembe ayak tabanlarınız varsa bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar.

Gizlilik İlkesi:

Başvuru esnasında sitemize girilen bilgiler asla paylaşılmaz ve gizli tutulur. Hiçbir şekilde bu bilgiler pazarlama konusu edilmez ve başka amaçlar için kullanılmaz.  Sitemizi kullanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Ücretler nakit olarak aynı gün ödenir. Ayak Modelliği İlanları

Sitedeki tüm ilanlar için ödemeler aynı gün nakit olarak ödenir.
Son derece kolay ve eğlenceli bir işte çalışarak para kazanmak isterseniz, ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarına bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Bunların dışında sormak istediğiniz bir soru olursa iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu için tıklayınız

Bir Cevap Yazın