Hakkımızda

Ayakmankenligi.com; Ayak mankenliği / modelliği ilanlarının yayınlandığı ve bu konu ile ilgili makalelerin yer aldığı güvenli bir web sayfasıdır. Bu sitede verilen ilanlar site sahibi olarak tarafımdam verilmiştir ve çalışmaya kabul edilirseniz sadece benimle çalışırsınız.

Ayaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, ilanlara başvurabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. ajans.parttime@gmail.com e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Sitede yer alan ilanların hepsi aktif ilanlardır. Başvurunuza en geç 1 gün içinde yanıt verilir, uygun görülürseniz 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Ayakları uygun olan adaylar için düzenli olarak çalışma fırsatı vardır

Gizlilik İlkesi:

Başvuru esnasında sitemize girilen bilgiler asla 3. kişilerle paylaşılmaz ve gizli tutulur. Hiçbir şekilde bu bilgiler pazarlama konusu edilmez ve başka amaçlar için kullanılmaz.  Sitemizi kullanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş ve reşit olmanız gerekmektedir.

Çalışmada çekilen video ve fotoğraf görsellerinde yüzünüz görünmez, isminiz ve kişisel bilgileriniz yer almaz. Bu çalışmalarda dizinizden aşağısı görünür, odak noktası ayaklarınızdır.

Ayak Modelliği İlanları

Sitedeki tüm ilanlar için ödemeler aynı gün nakit olarak ödenir.
Son derece kolay ve eğlenceli bir işte çalışarak para kazanmak isterseniz, ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz.

Bunların dışında sormak istediğiniz bir soru olursa iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ayakmankenligi.com hakkında yapılmış yorumlar ve değerlendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz. Referanslar daha önce çalışılan modeller tarafından yapılmıştır. Çalışmadan sonra siz de yorum yazmak isterseniz bu sayfayı tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu için tıklayınız

Sizinle çalışmak çok eğlenceliydi. Ayak modeliği ihtiyacınız olduğunda sizinle seve seve yeniden çalışmak isterim. İpek S.

Hızlı ödeme için teşekkür ederim. Projelerinizde tekrar ayak modelliği yapmak isterim.

Çok kısa sürede dönüş yaptığınız için teşekür ederim. ayak modelliği için ihtiyaç duyduğunuzda lütfen beni hatırlayın 🙂

Bu kıdar kısa sürede çağrılınca olduka şaşırdım. Başvurumun ertesi gün çalışabileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Aynı gün ödeme için de çok teşekkür ederim.

Ayak modelliği ilanına başvuru yaptım. 1 hafta içerisinde davet ettiğiniz ve iş bitiminde ücreti ödediğiniz için teşekkür ederim. Haftaya tekrar gelebilirim.

2 yıldır ayak mankenliği yapıyorum ve sizinle çalışmaktan son derece memnunum.

Ayak Mankenliği Başvurusu İçin Tıklayınız!