Günlük 200 TL Part-time İş İlanları

Günlük 200 TL Part-time İş İlanları

Günlük / yarı zamanlı iş arıyorsanız  sitemizdeki part-time işlere gözatmak isteyebilirsiniz. Öğrencilere günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. Ülkemizdeki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

AyakMankenligi.com sitesinde öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Bayanlar İçin Ayak Modelliği İşi

Ayak modelliği yapmak için tecrübe gerekmez, tek sahip olmanız gereken biçimli ayaklar. Eğer ayaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız, bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. 3 saatlik çalışma 200 TL‘dir, ödeme aynı gün nakit olarak ödenir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

Part-Time İşler

“Günlük 200 TL Part-time İş İlanları” üzerine bir yorum