Günlük 200 TL İş İlanları

Günlük 200 TL İş İlanları

Günlük part-time çalışarak ek gelir kazanmak oldukça önemli hala gelmeye başladı. Çoğu öğrenci ve ek gelir elde etmek isteyenler part-time işlerde çalışmayı düşünüyor ve bu tür işler arıyorlar.

Ayakmankenligi.com olarak bayanların başvuru yapabileceği ayak modelliği işi için 200 TL ödüyoruz. Bu çalışma yaklaşık 3 saat sürüyor ve ücret 200 TL nakit olarak iş bitiminde ödeniyor.  Eğer ayaklarınızın bu iş için uygun olduğunu düşünüyorsanız ayak mankenliği işine başvuru yapabilirsiniz.

Günlük 200 TL İş İlanları

Bir ay içinde 5-10 defa çalışabilirsiniz. Ayaklarınız uygunsa düzenli olarak çalışabilirsiniz, çalışma sıklığını kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin sadece hafta sonu müsaitseniz hafta sonlar, hafta içi günler müsaitseniz hafta içi günler çalışabilirsiniz. Bir işte çalışıyorsanız ve sadece akşam saatlerinde çalışabilecekseniz yine aynı şekilde akşam saatlerinde çalışabilirsiniz.

Günlük 200 TL İş İlanları

Bazı modeller ayak modelliği işini ek iş olarak yapmakta ve bütçelerine aylık 2.000 TL ekstradan kazanç eklemektedirler. Biçimli ayaklara sahipseniz ve biraz da boş vaktiniz varsa bu zamanı ayak modelliği yaparak değerlendirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Çalışma sıklığını kendiniz belirleyebilirsiniz, bir hafta içinde 3 defa, diğer hafta 1 defa çalışabilirsiniz. 200 TL 3 saatlik çalışmanın sonunda nakit olarak ödendiği için, düzenli çalışmak zorunda da değilsiniz.

Ayak Modelliği

 

“Günlük 200 TL İş İlanları” üzerine bir yorum