Günlük 150 TL Part-Time İşler

Günlük 150 TL Part-Time İşler

Öğrencilere günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. Ülkemizdeki, özellikle İstanbul’daki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Web sitemizde öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL, 200 TL ya da 300 TL’dir.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

İdeal Ayak Modelliği Adayları

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak-modelligi

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Günlük 150 TL Part-Time İşler

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Başvuru Formu

“Günlük 150 TL Part-Time İşler” üzerine 5 yorum

  1. Nakit ödeme yapan iş bulmak bu bozuk piyasada oldukça zor. Ayak modelliği nedir onu bile bilmiyorum, ama yapabileceğimi düşünüyorum. Ayaklarım oldukça güzeldir. 2 saat 150 TL seçeneği ile haftada 1-2 defa çalışabilirim.

  2. Merhabalar ben Ezgi 🙂 Bir kaç takı firmasından el mankenliği teklifi aldım. Öğrenci olduğumdan dolayı part-time olarak çalışmak istedim ve buna olumlu yaklaşılmadı.Öğrencilere uygun olduğunu belirttiğiniz için yazmak istedim. İyi çalışmalar diliyorum…