Günlük 100 TL Part-Time İşler

Günlük 100 TL Part-Time İşler

Öğrencilere günlük part-time iş veren ajanslar genellikle fiyatlandırmayı 100 TL, 150 TL ve 200 TL olarak yapmaktadır. İstanbul’daki öğrenci sayısını düşündüğümüzde büyük bir genç iş gücü olduğu yadsınamz bir gerçek, bu öğrencilerin part-time çalışabilecekleri iş ilanlarına nasıl ulaşabileceklerini bu makalede kısaca anlatmaya çalışacağız.

Web sayfamızda öğrenciler için günlük iş ilanlarına aşağıda belirtilen bağlantı adresinden erişebilirsiniz. Bu ilanlarda belirtilen ücretler işin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Günübirlik / part-time işlerde genellikle ücret 100 TL, 150 TL ya da 200 TL’dir.

Öğrenciler için iş ilanları genellikle: fuar hotesliği, stand hostesliği, tanıtım hostesliği, karşılama hostesliği, ayak modelliği, el modelliği, fotomodellik ya da asistanlık olmaktadır. Part-time İş İlanları için aşağıdaki linki tıklayınız!

“Günlük 100 TL Part-Time İşler” üzerine bir yorum

  1. Nakit ödeme seçeneği ile 2 saatlik ayak modelliği işini yapabilirim. 2,5 aydır peşin ödeme yapan yarı-zamanlı iş arıyorum, ama bulamadım. Ayak modelliği ilanınıza başvurmak istiyorum. Düzenli olarak da çalışabilirim.