El Mankenliği Ajansları

El Mankenliği Ajansları

El mankeni olarak çalışmak isteyen model adayları ve modeller sitemizde bulunan ilanlara başvuru yapabilirler.

El Modelliği
El modelliği (mankeni) ayak mankenliği, yüz mankenliği gibi part modelliğin bir parçasıdır.  Moda, reklam ya da benzer amaçlar için  el modeli elinin amaca uygun olarak görsellerinin kaydedilmesi için poz verir.

El Modelliğinde Aranan Özellikler

El mankeni olmak için narin ve biçimli ellerin yanı sıra uzun ve düzgün parmak yapısı tercih nedenidir. Ayrıca el modellerinin elleri manikürlü ve bakımlı olmalıdır.

El Mankenleri Nerelerde İş bulabilir

El mankenleri; genellikle reklamcılık alanında iş bulabilirler, özellikleyiyecek içecek reklamlarında el modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Stok fotoğrafçıları da portfolyoları için sıklıkla el mankenleri ile birlikte çalışırlar.

İdeal Ayak Modelliği Adayları

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak-modelligi

Ayak Modelliği Başvurusu

Ayak Mankenliği

Ayak Modelliği Başvurusu

Biçimli ayaklarınız varsa günlük 500 TL‘ye kadar kazanabileceğiniz ayak modelliği işine başvuru yapabilirsiniz. Özel yetenek ve tecrübe gerekmeyen işte düzenli olarak çalışabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresinden ayak modelliğine başvurabilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Başvuru
Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvurusu

“El Mankenliği Ajansları” üzerine 15 yorum

    • Saniye Hanım,

      Yüksek kavisli olmanız ayak modelliğinde büyük avantaj. Ama tam bir değerlendirme yapabilmek için üstten, yandan ve tabanların da göründüğü fotoğraflar göndermeniz gerekiyor. Dilerseniz başvuru yapabilirsiniz, size olumlu ya da olumsuz en kısa sürece cevap veririz.

      Teşekkürler ilginiz için.