Ayakkabı Katalog Çekimleri

Ayakkabı Katalog Çekimleri

Ayakkabı modelliği için başvuru yaptığınızda, ayakkabı katalog çekimleri için başvuru yapmış olursunuz. Topuklu ayakkabıdan babetlere, parmak arası terliklerden çizmelere kadar birçok ayakkabı çeşidi için ayak modelliği yaparsınız. Genellikle e-ticaret siteleri için yapılan bu çekimlerde 100’lerce ayakkabı giyip çıkarmanız gerekebilir.

Ayakkabı Katalog Çekimleri Ücretleri

Ayakkabı katalog çekimleri için ne kadar ücret alacağınız, tecrübenize ve işin ne kadar süreceğine göre değişiklik gösterebilir. Bazı firmalar tüm ürün çekimleri bitene kadar anlaşırlar, bu da uzun bir süre çalışacağınız anlamına gelir. Ayak modelliği işlerindeki gibi saatlik olarak değil de günlük çalışırsınız. Kabaca bir fiyat vermek gerekirse alacağınız ücret günlük 100 TL – 300 TL aralığında olacaktır. Bazı firmalar çekimlerden sonra dilediğiniz 1-2 çift ayakabı da hediye edebilmektedir. Tabii ki, çalışmadan önce tüm şartları konuşup netleştirmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Sitemizdeki ayak modelliği işlerince tüm ücretler nakit olarak aynı gün ödenir ve saat üzerinden hesaplanır. 3 saatlik çalışma 200 TL’dir. Ayak Modelliği Başvuru

Aşağıda ayakkabı katalog çekimleri için örkler paylaşılmıştır. Genel bir fikir edinmeniz için fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Ayakkabı Katalog Çekimleri

“Ayakkabı Katalog Çekimleri” üzerine bir yorum