Ayak Videolarınızı Satın

Ayak Videolarınızı Satın

Ayak videolarınızı satarak para kazanmak kulağa ilginç gelse de, bugünlerde oldukça popüler bir iş. Herşeyin internetten yapıldığı bugünlerde modellik endüstrisi de internete ayak uydurmaya başaladı diyebiliriz. Güzel ve biçimli ayaklarınız varsa ve bir de video çekebileceğiniz bir cep telefonunuz bu işi yapmak isteyebilirsiniz.

Ne Kadar Ödeme Alırım?

10 dakikalık çektiğiniz bir ayak videonuz için 10$ ödeme alıyorsunuz. Her gün bir video gönderirseniz bir ay içinde 300$ kazanmanız mümkün. Bu da yaklaşık olarak bir asgari ücrete eşdeğer. Yani günde 10 dakika çalışarak asgari ücret elde edebilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapılıyor?

DollarFeet.com sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak başvuru yapabiliyorsunuz. Başvuru yapmanız 5 dakikayı geçmeyecektir. Yaklaşık 12 saat içinde başvurunuz değerlendiriliyor ve olumlu olması durumunda sizden ayak videolarınızı göndermenizi istiyorlar. Tabii ki sizinle nasıl video çekeceğinizi detaylı olarak anlatan bir bilgilendirme yazısı da paylaşıyorlar.

Ayak Mankenliği Başvuru Formu

Kimler Başvuru Yapabilir?

Ayaklarınız biçimli ve güzelse ve ayak videolarınız ile para kazanmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Yaş ve ülke kısıtlaması yok.

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru

 

Ayak Videolarınızı SatınSell Feet Vids