Ayak Modelliği Ücretleri

Ayak Modelliği Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Ayak mankenliği ile ne kadar kazandığınız ne tür bir ayak modelliği yaptığınıza, bir ay içerisinde ne kadar çalıştığınıza ve her çalışmanın ne kadar sürdüğüne göre değişiklik gösterir. Örneğin sitemizde bulunan 2 saatlik çalışmanın 200 TL olduğu çalışma seçeneğini seçer ve 1 ay içerisinde 12 gün çalışmak isterseniz 2.400 TL kazanırsınız. Bu da 24 saatlik bir çalışma sonucunda 2.400 TL kazanacağınız anlamına gelir.

Başka bir örnek verelim; 2 saatlik çalışmanın 200 TL olduğu çalışma seçeneğini seçer ve 1 ay içerisinde 10 gün çalışmak isterseniz 2.000 TL kazanırsınız. 1 ay içerisinde toplamda 20 saatlik çalışma ile 2.000 TL kazanmış olursunuz.

Çoğu tam zamanlı çalışanın 1 ay içerisinde bu ücreti (ya da daha azını) kazanmak için 22 gün ve 200 saat çalışması gerektiği düşünüldüğünde part-time çalışmanın çok daha mantıklı olduğu ortaya çıkıyor.

Ayakları mükemmel olan ayak modelleri günde 500 TL’ye kadar kazanabilir. 

Ayak Modelliği Başvuru Formu için Tıklayınız

Ayak Modelliği Ücret
Ayak Mankenliği Ücretleri

Tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız ve ayak modelliği yapacak çok fazla vaktiniz olmadığını düşünebilirsiniz. Ama bu tam olarak böyle değil, çünkü akşam mesaisinden sonra da part-time olarak çalışabilir ve ayak modelliği ile ek gelir elde edebilirsiniz. Örneğin: Bir muhasebe elemanı olarak çalışıyorsunuz ve 18:00’da mesainiz bitiyor. Dilerseniz mesainizden sonra 1-2 saat çalışabilir ve böylelikle ek gelir elde edebilirsiniz. Yine aynı şekilde hafta sonu da çalışabilirsiniz. Bir gün hafta içi bir gün de hafta sonu 2 saatlik çalışma seçeneği ile ayda 1.600 TL civarında ek gelir elde edebilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Mankenliği Ücretleri
Ayak Modelliği Ücretleri

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak Modelligi

Ayak modelliği yapmak istiyorsunuz, ama yeterince boş vaktiniz yok, ya da sürekli boş vaktiniz olmuyor. Yine de sizin için uygun olan gün ve saatlerde çalışabilirsiniz. Önceden kararlaştırıldığı sürece, örneğin; bir gün gündüz, diğer gün akşam saatlerinde olacak şekilde çalışmanız mümkün. 1 ay içerisinde 1 defa çalışmanız da mümkün 20 defa da. Dolayısıyla uygun ayaklara sahipseniz ve ek gelir elde etmek istiyorsanız bunu değerlendirebilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Ayakkabı Modelliği Demek mi?

Ayak Modelliği İlanları

Ayak Modelliği Başvuru Formu

Ayak Modelliği Başvuru Formu

 

Hayır, ayak modelliği ayakkabı modelliği demek değil. En azından sitemizdeki ilanların hiçbiri ayakkabı modelliği ile ilgili değil. Bir çok kişi hayatında ilk defa duyuyor olabilir, ama ayaklarınızla birini çiğneyerek bile para kazanabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlardan birisinde bu şekilde çalışarak para kazanabilirsiniz. Hatta bu işi düzenli olarak yapabilir ve ayda 2.400 TL civarında kazanmanız mümkün.

Ayaklarınız yüksek kavisli, pembe tabanlı, ve geniş topuklu ise günde 500 TL’ye kadar kazanabilir. Makalemizdeki son 3 fotoğraftaki gibi ayaklarınız varsa alacağınız ücret ortalama günlük 500 TL civarında olacaktır.

Ayak Modelliği Başvuru Formu için Tıklayınız

“Ayak Modelliği Ücretleri” üzerine 3 yorum

  1. Ben fuar hostesliği işi arıyordum ve kendimi sayfanızda buldum. Muhtemelen ayak modelliği için uygunum. Ücretleri nakit ödemeniz ve çalışmaların kısa sürmesi benim için önemli iki kriter. En kısa sürede başvurumu yapacağım.

    • Gözde Hanım,

      İlginiz için teşekkü ederiz. Ücretlerin iş bitiminde ve nakit ödenmesi sitemizdeki tüm ayak modelliği ilanları için geçerlidir. Ayak modelliği işinde fuar hostesliğine kıyasla daha az çalışırsınız ve daha çok kazanırsınız. Ayrıca ödemenizi anı gün nakit olarak alırsınız.