Ayak Modelliği İle Para Kazanmak

Ayak Modelliği ile Para Kazanmak

Günümüzde internet tamamen hayatımızın içine girmiş ve merkezine oturmuş durumda. İş başvurularından yemek siparişine kadar, bankacılık işlemlerinden modellik başvurularına kadar pek çok şeyi internet vasıtasıyla yapmaktayız. Bir girişimci bunun farkına varıp, ayak fotoğraflarını ve videolarını bir site üzerinden satılabilecek bir proje yaratmış. Bu site üzerinden satış yaparak 100’lerce $ kazanmanız mümkündür. https://www.dollarfeet.com/ sitesi 5 tane 5 dakikalık ayak videosu içim $25 ile $50 arasında ödeme yapıyor. Ayrıca instagram üzerinden sadece ayak fotoğraflarını paylaşan bazı modellerin yılda 100 bin $’dan fazla kazandığı haberleri bir çok yerde okumuşsunuzdur.

Ayak Modelliği Başvuru

Tabanlarınız nasırlı da olsa ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz. Bazı durumlularda ayaklarınızın hafif nasırlı olması sizin için avantaj bile olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayağınızın topuk kısmı geniş ve hafif nasırlı ise bu sizi mükemmel bir ayak modeli adayı yapar. Buna benzer bir ayak yapınız varsa tereddütsüz başvuru yapabilirsiniz.

Ayak Modelliği İle Para Kazanmak

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak Mankenliği

Ayak Modelliği Başvuru

Ayak modelliği ya da diğer adı ile ayak mankenliği yapılabilecek işler arasında ayakkabı modelliği, krem ya da herhangi bir ürünün tanıtım reklamı olabileceği gibi, stok fotoğrafçılığı ya da video çekimlerinde de çalışabilirler.

Ayak Modelliği

Ayak Modelliği Başvuru

Sitemiz üzerinde aktif olarak yayında olan 2 tane ayak modelliği /mankenliği işi mevcuttur. Aşağıdaki bağlantı adreslerinden bu işlere başvuruda bulunabilirsiniz. Ayaklarınız uygunsa en kısa sürede (2-3 gün içerisinde) davet edilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yayınlanmış olan part-time ayak mankenliği işlerinde fotoğraf ve video çekimleri yapılacak olup oldukça kolay ve eğlencelidir. Deneyim gerektirmeyen bu iş ilanlarına 3 dakikada başvurabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi tek kıstas ayaklarınızın bu iş için uygun olup olmadığıdır. Şimdi aşağıdaki bağlantılardan başvurunuzu yapabilrisiniz.

Ayak Modelliği Başvuru

Part-Time Ajans İşleri Başvuru

“Ayak Modelliği İle Para Kazanmak” üzerine 2 yorum

  1. Ayak modelliği başvurusu yapmak istiyorum. Daha önce benzer bir işte çalışmadım, ama tecrübe gerekmediğini belirtmişsiniz. 169 CM boyunda, 54 KG yum ve 38 numara giyiyorum. Ayak modeliği ilanınıza başvuru yapacağım, çalışma çok ilginç geldi. Hafta sonları düzenli olarak çalışabilirim. Kartal’da yaşıyorum ve çalışma yerine yakın sayılırım.

Yorumlar kapalı.