Ayak Modelliği Başvurusu için Örnek Fotoğraflar

Örnek Fotoğraflar

Aşağıdaki açılardan fotoğraf göndermediyseniz, lütfen bu açılardan fotoğrafları çekerek değerlendirme için gönderiniz. Daha net ve kaliteli fotoğraflar net bir değerlendirme yapabilmemizi kolaylaştıracaktır.

Ayak modelliği başvurusu yaparken sizden istenen fotoğrafları doğru açılardan çekmeniz ve ayaklarınızın temiz, bakımlı ve oje sürülmüş olması işe kabul edilmenizi sağlayacaktır. Fotoğrafları uygun bir ortamda ve yeterince ışık alan bir yerde çekmeye özen göstermeniz gerekir. 

Ayak modelliği başvurusu için örnek fotoğraflar ve video aşağıdadır.

Ayakkabılı fotoğraf göndermeyiniz!

Örnek Video:

Lütfen telefonunuzu sabitleyerek aşağıdaki gibi 30 saniyelik bir video çekerek başvuru formununa ekleyiniz. Videoyu yeterince ışık alan bir yerde çekiniz. Bu video ile ayak tabanlarınızın rengi ve topuğunuzun genişliğini değerlendireceğiz. Kısacası bu video alacağınız ücreti belirleyecektir. Örnek videodaki gibi Pembe / kırmızı tabanlarınız ve geniş topuklarınız varsa ödemeniz ilanda belirtilen en yüksek ücretten yapılır.

Telefonunuzu yere sabitleyerek bu videoyu kolaylıkla çekebilirsiniz. Video boyutu büyük olduğunda bazen başvuru formu ve email ile gönderilemiyor. Bu durumda videoyu https://www.transfernow.net/tr/ adresinden gönderebilirsiniz. Email adresimiz : ajans.parttime@gmail.com