Ayak Mankenliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ayak mankenliği başvurusunu bir ajans üzerinden ya da ilgili ilanın formunu doldurarak ve sizden istenen şekilde ayak fotoğraflarınızı forma ekleyerek yapabilirsiniz.

Ayak modelliği başvurusu yapmanız için tecrübeli olmanız gerekmez ve beklenmez. Dolayısıyla ayak modelliği başvurusu için tek kriter ayaklarınızın biçimli ve bakımlı olmasıdır.

Ne Tür İşlerde Ayak Modelliği Yapabilirim?

Ayak modelliği çalışma türleri oldukça çeşitlilik gösterir. Ayakkabı modelliğinden, takı ve kozmetik ürün tanıtımına, stok video ve fotoğraf çekimlerine kadar bir çok alanda ayak modelliği işi yapabilirsiniz.

Ayak modelliği başvurusu yaparken sizden istenen fotoğrafları doğru açılardan çekmeniz ve ayaklarınızın temiz, bakımlı, pedikürlü ve yeni oje sürülmüş olması işe kabul edilmenizi hızlandıracak ve kolaylaştıracaktır. Fotoğrafları uygun bir ortamda ve yeterince ışık alan bir yerde çekmeye özen göstermeniz gerekir. Karanlık ya da net çıkmamış fotoğraflar işi kaybetmenize sebep olabilir. En iyi sonucu biraz yürüyüş yaptıktan sonra çekilen fotoğraflarda elde edersiniz. Kan dolaşımınız hızlanacağı için, değerlendirme için çektiğiniz fotoğraflarda ayaklarınız daha iyi görünecektir.

Ayak Mankenliği Başvuru Formu

“Ayak Mankenliği Başvurusu Nasıl Yapılır?” üzerine 3 yorum

  1. Sultanbeyli civarında oturuyorum ve ayak mankenliği başvurusu yapmak istiyorum. 36 numara giyiyorum 48 kiloyum, ayaklarımın oldukça bakımlı ve biçimli olduğunu söyleyebilirim. İlanları inceledim ve örnek içerik videosunu izledim ve çalışmak istiyorum. Sadece hafta içi çalışabilirim ve haftada bir gün gelebilirim. Sanırım bu çalışma için kilonun az olması gerekiyor.

    • Hatice Hanım,

      Ayak mankenliği ilanına ilginiz için teşekkürler. Haftada 1 gün çalışmanız mümkün, çalışma gününü ve saatini sizin için uygun zamana göre ayarlayabilirsiniz. Evet, bu çalışma için hafif olmanız benim açımdan oldukça iyi. Ayaklarınızın biçimli ve bakımlı olması, bir de belirtilen kilo aralığında olmanız işe kabul edilmenizi sağlayacaktır. Başvuru sayfasındaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.