Ayak Mankenliği Başvuru

Ayak mankenliği başvurusu yapmak istiyorsanız, sitemizdeki yayınlanmış ilanlara başvuru yapailirsiniz. Bir çok model adayı hayatında ilk defa ayak modelliği yapacağı için bu iş için uygun olup olmadığını bilmiyor. Size fikir vermesi açısından bazı başarılı ayak modelliği adaylarının fotoğraflarını paylaşacağız. Bunlarla kendinizi değerlendirebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuruları ben değerlendiriyorum ve benim için en önemli kıstas, ayak tabanlarının biçimli olması, parmakların biçimli ve sıralı olması, tırnakların düz kesilmiş ve pedikürlü olması son olarak da yüksek kavisli olması olarak sıralanabilir.

Aşağıdaki örnekler benim %100 onaylayacağım ayak tiplerini içeriyor.

“Ayak Mankenliği Başvuru” üzerine 5 yorum

 1. Ayak modelliği başvurusu yapmak istiyorum, google’da arama yaparken sitenize denk geldim ve ilanınız ilginç geldi. Part-time olarak ayda 4-5 defa çalışabileceğim bir iş arıyorum ve bunun mümkün olduğunu belirtmişsiniz. Bu yazıdaki fotoğrafları inceledim, sanırım ben bu iş için uygunum, hiç modellik deneyimim yok. 163 boyundayım, 54 KG yum, 37 numara giyiyorum. Eğer kabul edilirsem yıl boyunca çalışmak isterim.

  • Ilgaz Hanım,

   Öncelikle ayak modelliği ilanına ilginiz için teşekkür ederim. Eğer fotoğrafları inceledikten sonra uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz özellikleriniz oldukça uygun. Ben bu çalışma için 75-80 KG’den az olan modellerle çalışmak istiyorum. Sizin gibi 40-50-60 KG arasında olanlarla çalışmak çok daha kolay. Eğer uygun olduğunuzu düşünür ve çalışmaya davet dersem, evet yıl boyunca çalışmanız mümkün. Ben de açıkçası düzenli olarak çalışabileceğim modeller arıyorum.

 2. İlanınızı Facebook’ta gördüm ve başvuru yapmak istiyorum. Sanırım sizin için daha çok ayak tabanları önemli. Benimkiler de bu örneklerden kötü sayılmaz. 56 kiloyum ve 165 boyundayım. Psikoloji mezunuyum ve ayaklara ilgi duyulması olayını derste görmüştük,hiç deneyimim yok, ama ne olduğunu biliyorum. Sanırım yapabilirim, 1 saatlik seçenek ile haftada 1-2 defa çalışabilirim.

  • Çiğdem Hanım,

   Yorumunuz için teşekkür ederim. Makalade de belirttiğim gibi tabanlar en önemli öğelerden bir tanesi, ama parmaklar ve kavisler de önemli tabii ki. Deneyim gerektiren bir iş değil, sadece biraz özgüveninizin olması yeterli. Ayak modelliği ile 1 gün sabahtan akşama kadar çalışarak kazanacağınız paranın daha fazlasını 1 saatte kazanabilirsiniz.