Antalya Part-Time İş İlanları

Antalya Part-Time İş İlanları

Antalya’da part-time iş ilanları arıyorsanız, makalemizi inceleyebilirsiniz.

Antalya part-time işler konusunda oldukça çeşitliliği olan bir ilimizdir. Öğrenci nüfusunun fazla olması part-time iş arayan öğrencilerin de fazla olduğu anlama gelir. Bir çok fuara ev sahipliği yapan Antalya’da genellikle fuar hostesliği ve hostluğu için bir talep vardır. Stand hostesliği de Antalya’da bulabileceğiniz bir başka part-time iştir.

Antalya Öğrenciler İçin Part-Time İşler

Antalya’de 200 bin’e yakın üniversite öğrencisi olması haliyle part-time iş talebi oluşturmaktadır. Ek gelir kazanmak isteyen öğrenciler için bir çok iş fırsatı vardır. İzmir’de günlük iş arıyorsanız, sitemizdeki başvurular sayfasında bununan ayak modelliği ilanına başvurabilirsiniz. Nakit ödeme seçeneği ile ayak mankenliği ilanı bayan öğrencilerin ve part-time çalışmak isteyen bayanların tercih edebileceği bir iştir. Ödemeler nakit olarak aynı gün yapılır. Tecrübeli olmanız gerekmez.

Antalya Ayak mankenliği

Ayak modelliğine başvuru yapmak için ayaklarınızın bakımlı ve güzel olması yeterlidir.

Antalya Ayak Modelliği Başvuru Nakit Ödeme

Ayak modelliği işinde haftalık düzenli çalışma fırsatı vardır. Eğer biçimli ayaklara sahipseniz ve part-time iş arıyorsanız bu iş tam size göre. 1 ay içinde 10-12 defa, 3-4 saat çalışarak 2.000 TL kazanmanız mümkün.

Part-Time İş Başvuru Formu